رئيس فراکسیون کارگری مجلس بیان داشت؛

زن و مرد مکمل هم برای کارهای بزرگ ایران بزرگ هستند/ در بودجه بندی ها برای رفع مشکلات مردم و کنترل تورم تلاش داریم

رئيس فراکسیون کارگری مجلس و نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه بندی ها تلاش داریم تا مشکلات مردم برطرف شود و تورم را کنترل کنیم تا گشایش بیشتری حاصل شود و بر این باوریم که زن و مرد مکمل هم برای کارهای بزرگ ایران بزرگ هستند .

به گزارش عصر بانوان، علی بابایی کارنامی در مراسم بزرگداشت روز مادر و زن و میلاد حضرت زهرا(س) در باشگاه فرهنگیان ساری اظهار کرد: این روز را به همه بانوان و مادران و همسران و خانواده شهدا که دین بزرگی بر ما دارند تبریک گفته که امنیت ما در موارد مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و.. مدیون خون شهدا و ایستادگی خانواده هایشان است.
وی افزود: ایران اسلامی از محدود کشورهایی است که دارای داشته های فراوان است و باید نام و یاد مادرانی را گرامی داریم که در دوران کرونا ایستادگی آنان را دیدیم و مادرانی را که همچون نگهبان خانواده بودند و همچنین بانوان شهدای سلامت در دوران کرونا که از دست دادیم.


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: مادران نقش ارزنده ای در جامعه ما دارند و باید قدردان تک تک مادران از جان گذشته بود و اگر هر روز به نام زن، مادر، خواهر و این انسانهای از جان گذشته باشد، کم است.

بابایی کارنامی با بیان اینکه ما موافق تفکر جدایی زن از مرد نیستیم، خاطر نشان کرد: ما در کنار هم و مکمل هم هستیم تا برای ایران بزرگ کارهای بزرگ کنیم.
بابایی کارنامی گفت: مادران همواره دغدغه‌ برای فرزندان دارند و مادر و زن در حوزه های مختلف دارای ارزش والایی هستند و اسلام‌ناب بر ارزش زنان و بانوان تاکید فراوان دارد و تکامل آفرین و هدایتگر است.
وی افزود: در طول سه سال خدمت در مجلس شورای اسلامی کمتر در کنار خانواده هستم و برای میثاقی که با مردم بسته ایم و برای رفع مشکلاتشان تلاش داریم و خادم مردم هستیم تا دغدغه‌های مردم برطرف شود.
رئيس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مردم در بخش گرانی ها، تورم، بیکاری و ناملایمات اجتماعی در پس برخی تصمیمات گرفتار هستند، اظهار کرد: رفع برخی از این مشکلات بر عهده من نماینده است و باید گره ها را باز کنیم و باید تلاش بیشتری انجام شود.
بابایی کارنامی گفت: گرفتاری و مشکلات در جامعه وجود دارد اما امیدواری ها بیشتر است و آینده روشنی در انتظار ماست.
وی افزود: در بودجه بندی ها تلاش داریم تا مشکلات مردم برطرف شود و تورم را کنترل کنیم تا گشایش بیشتری حاصل شود.
بابایی کارنامی یادآور شد: معضلاتی در شهر ساری وجود دارد و در زیرساخت های جاده ای، تامین آب شرب، کارخانجات مختلف، بیمارستان ها و بسیاری از مسائل مشکل دارد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس افزود: برای استخدام و تبدیل وضعیت حق التدریسی ها و نهضت سوادآموزی ها با مشکل روبرو بودیم که برطرف شد و در سیستم استخدامی در شرکت های خصوصی و دولتی و بانک‌ها مشکل داشتیم که در این بخش کارهایی انجام شد.
قابل ذکر است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایا از مادران شهید سروی( مادر دو شهید)، شهید رفیعی ایلالی و شهید جعفری و همچنین بانوانی که نام فاطمه و زهرا داشتند نیز تجلیل به عمل آمد.