خانه دار شدن سه بانوی خلیل شهری مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن

مدیر کل بنیاد مسکن‌مازندران‌گفت: ۲ هزار واحد مسکونی روستایی  به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) افتتاح می شود و در اولین روز از دهه حساب ۱۰۰ امام سه بانوی خلیل شهری صاحب مسکن شدند.

علی‌اصغر احمدی سه شنبه در آیین افتتاح طرح نهضت ملی مسکن خلیل شهر اظهار کرد: ساخت مسکن برای محرومان از تاکیدات مهم امام راحل است که با قوت اجرایی می شد  و دولت سیزدهم اهتمام ویژه به این‌مهم دارد.
وی افزود: از ابتدای سال ۸۴ بیش از ۱۶۰ هزار مسکن روستایی در استان مازندران ساخته شد که از این تعداد ۱۱ هزار واحد مسکونی مربوط به دولت سیزدهم بوده است.
وی شمار مسکن شهری را ۱۵ هزار و ۸۰۰ واحد اعلام کرد و یادآورشد: ۱۱۰۰ واحد مسکن شهری مربوط به دولت فعلی است.
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران از صدور ۲۷۵ سند مالکیت با همکاری ثبت و‌ اسناد در شهرها و روستاهای زیر ۲۵ هزار نفر در استان خبر داد و گفت: ۲۵ هزار جلد از سند صادر شده در دوره دولت سیزدهم بوده است.
۲ هزار واحد مسکونی روستایی به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) افتتاح می شود.
هاشمی رئیس بنیاد مسکن بهشهر هم در سخنانی گفت: امسال و سال گذشته یکهزار و ۱۷۰ واحد وام کم بهره روستایی در بهشهر ارائه شد که ۲۹۵ واحد وام ۳۵۰ میلیونی اختصاص داده شد و تا ۸۴ درصد به نازک کاری رسیدند.
وی افزود: براساس تفاهم نامه ها با بنیاد مستضعفان کشور، کمیته امداد کارهای مهمی در بخش مسکن انجام شد و تفاهم نامه ساخت ۱۱۴ واحد مسکونی در یانه سر منعقد شد که دارای مزایای دو تن میله گرد و ۲۰۰ پاکت سیملن رایگان و ۵۰ میلیون وام بلاعوض برای هر واحد اختصاص یافت.
هاشمی گفت: امروز در خلیل شهر ۳ واحد مسکن نهضت ملی مسکن افتتاح و به متقاضیان پرداخت شد.