حمل چند وجهی روغن خام از بندرامیرآباد به بازار هدف

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد با بیان اینکه بندرامیرآباد با دارا بودن بسترهای لازمِ شقوق مختلف حمل و نقل کالا ، مبدأ اصلی تأمین کالاهای اساسی در منطقه به شمار می رود اظهار داشت یک محموله 6 هزار تنی روغن خوراکی از بندرامیرآباد از طریق حمل ریلی و جاده ای به کارخانه های تولیدی واقع در تهران ارسال شد.

به گزارش عصر بانوان به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدعلی موسی پور با اعلام این خبر گفت در راستای سیاست دولت مردمی در واردات بدون وقفه کالاهای اساسی و تسریع در خروج آن از بنادر ، یک محموله ۶ هزار تنی روغن خام خوراکی وارداتی از مخازن نگهداری روغن خوراکی به صورت حمل چند وجهی از بندرامیرآباد جهت عرضه در بازار هدف بارگیری شد.

وی گفت ۳ هزار تن از این محموله توسط ۵۴ دستگاه واگن از طریق حمل ریلی و مابقی آن نیز توسط ۱۲۰ دستگاه کامیون به کارخانه های تولیدی واقع در تهران ارسال شده است.

موسی پور در پایان وجود مخازن روغن ، بهره گیری از ظرفیت های مختلف لجستیکی و تجهیزات پیشرفته بندری را از عوامل مهم در افزایش میزان تخلیه و بارگیری کالا به ویژه تخلیه روغن خوراکی در سال جاری برشمرد.