کد خبر : 24 تاریخ انتشار : 1393/06/25 21:0 چاپ خبر


وزیر ورزش و جوانان :


اعتبار جدید، وام ازدواج 2 میلیون نفر را پوشش می‌دهد


تخصیص 500 میلیون دلار برای تسهیل ازدواج جوانان در قالب یک فوریت در مجلس شورای اسلامی رأی آورده و هنوز به تصویب نهایی نرسیده است.


عصر بانوان :

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مصوبه مجلس در زمینه برداشت 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای تسهیل ازدواج و حل مشکل وام ازدواج جوانان، گفت: با فرض اینکه قیمت هر دلار را 3000 تومان در نظر بگیریم، این رقم می‌تواند وام ازدواج حدود 2 میلیون نفر را پوشش دهد.

دکترمحمود گودرزی ؛ افزود: مجلس شورای اسلامی مصوبه‌ای در زمینه برداشت 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی داشت تا این مبلغ برای پرداخت وام ازدواج صرف شود که به محض ابلاغ این مصوبه حتما در نوع و گستره ارایه این تسهیلات اقدام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه این رقم قابل توجه است، گفت: تمام کسانی که در نوبت وام ازدواج بودند و جمعیت جدیدی که به این افراد اضافه شده‌اند، از این طریق از وام ازدواج بهره‌مند می‌شوند.

دکتر گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در مورد این مصوبه مجلس به ایسنا اظهارکرد: تخصیص 500 میلیون دلار برای تسهیل ازدواج جوانان در قالب یک فوریت در مجلس شورای اسلامی رأی آورده و هنوز به تصویب نهایی نرسیده است.

منبع:ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@asrebanovan.ir شماره پیامک : 30009900666701

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار