کد خبر : 12730 تاریخ انتشار : 1396/03/11 14:0 چاپ خبر


طی نامه ی ؛


ماه سلطان کاشی خواستار ملاقات استاندار با معترضین انتخابات شد


ماه سلطان کاشی،دبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش مازندران طی نامه ای سرگشاده به استاندار ماندران خواستار ملاقات خود و حدود یک صد معترض دیگر به انتخابات شورای شهر ساری شد.
عصر بانوان :

به گزارش عصر بانوان متن این نامه بدین شرح است :

جناب آقای مهندس ربیع فلاح

استاندار محترم دولت تدبیر وامید در استان مازندران

باسلام و تبریک حلول ماه امام عدالت و حق جویی و تبعیض ستیزی،مولی الموحدین.

احترامآ همان گونه که میدانیم فلسفه ی وجودی انقلاب اسلامی و برقراری حاکمیت جمهوری اسلامی، همانا به فرموده ی امام راحل در کلید واژه ی "اقامه ی عدل" خلاصه می شود.

این عدل در اشکال گوناگون خود، هم سبب خوشنودی و تایید خالق است و هم پایه ی رضایت و تمکین خلق، که "ولی نعمتان کشور" به شمار می روند.

براین اساس مطالبه ی "حق"(که غایت اقامه ی عدل است) از سوی هر مظلومی فارغ از جایگاه، جنسیت، موضع و موضوعی بر حاکمیت اسلامی و نماینده ی عالی آن در استان فرض واجب است و هم از این روست که بنده به عنوان یکی از معترضان به روند انتخابات دوره ی پنجم شورای اسلامی شهر ساری از جناب عالی تظلم خواهی کرده و خواهان ملاقات با حدود یک صد معترض دیگر (و یا نمایندگان آنان) از سوی استاندار محترم می باشم.

البته همان گونه مطمئنآ شما نیز در جریان قرار دارید، معترضان به این روند ناسالم و خطرناک ،ده ها سند مکتوب، تصویری و صوتی در اختیار دارند که به طور دقیق نشان دهنده ی عمق فاجعه ی اسف بار و نگران کننده ای است که با اعمالی از جمله خرید و فروش بسیار گسترده و نیز اعمال فشارهای سیستماتیک به گروه هایی از جامعه، کاملآ سلامت این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر ساری را به زیر سوال برده و از این رهگذر التفات و پیگیری های آن مقام محترم را نیز طلب می کند.

به نظر می رسد که شاید برای نخستین بار در طی بیش از دو دهه ی اخیر نخبگان سیاسی و فرهنگی ساری فارغ گرایشات اصلاح طلبی و اصول گرایی و اعتدالی، در ضدیت جدی با امر "فساد در انتخابات" بر روی احقاق حقوق از دست رفته ی مردم شریف و مظلوم ساری عزیز متحدانه پای فشاری می کنند تا عنصر به خطر افتاده ی "اعتماد عمومی" از خطر نجات یابد.

از این رو پیگیری جنابعالی موجب دلگرمی مردمی خواهد شد که سیل سپاس و حمایت های خود را در پی اعلام نظر فرماندار محترم(جناب حسین زادگان) مبنی بر عدم تایید نتایج اعلام شده، روانه ی ایشان ساختند.

با تقدیم شایسته ترین احترام و سپاس : ماه سلطان کاشی

 


ایمیل مستقیم :‌ info@asrebanovan.ir شماره پیامک : 30009900666701

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار