کد خبر : 10137 تاریخ انتشار : 1395/02/18 09:1 چاپ خبر


یک کارشناس امور زنان :


نمایندگان زن منتخب مجلس برای ارتقای جایگاه و کرامت زنان تلاش کنند


امیدوار هستیم این نمایندگان اقدامات مؤثری را برای رفع نیازها و ارتقای جایگاه و کرامت زنان کشورمان انجام دهند.عصر بانوان :

پروین سلیحی ، با اشاره به افزایش تعداد نمایندگان زن در دوره جدید مجلس شورای اسلامی، گفت: اینکه تعداد زنان نماینده نسبت به دوره‌های گذشته بیشتر شده است اتفاق خوبی است اما امیدوار هستیم بیشتر از حضور کمی زنان در مجلس بر حضور کیفی آنها و نحوه فعالیت‌ و مشارکت آنها تمرکز شود.

وی افزود: اگر تمام کرسی‌ها نیز به زنان اختصاص داده شود اما آن گونه که باید ریشه مسائل را شناسایی نکنند افزایش کمی مؤثر نخواهد بود. همچنین امیدوار هستیم این نمایندگان اقدامات مؤثری را برای رفع نیازها و ارتقای جایگاه زنان انجام دهند و کرامتی که زن در منظر اسلام دارد را همواره مدنظر قرار دهند.

سلیحی با بیان اینکه کمیت‌ها تضمین‌کننده کیفیت نیستند، گفت: اعتقاد ما بر این است که حتماً در این دوره اتفاقات خوبی می‌افتد و با توجه به اینکه برخی از نمایندگان سابقه کار مجلس و یا حتی سابقه کار اجرایی نیز ندارند حتماً مدت زمان بیشتری لازم است تا به موضوعات اشراف پیدا کنند ولی امیدواریم باز هم اتفاقات خوبی رقم بخورد و شاهد تغییرات خوبی در حوزه زنان باشیم.

منبع :فارس

 ایمیل مستقیم :‌ info@asrebanovan.ir شماره پیامک : 30009900666701

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار