دروغ، آتش به جان زندگی می‌زند

دکتر بهروز مهاجری: امروزه یکی از مشکلات زوج‌های جوان که به واسطه‌ آن کانون خانوادگی‌شان در همان سال‌های اول از هم می‌پاشد، نبود صداقت و فریب خوردن یکی از طرفین یا فریب در ازدواج است که حجمی از پرونده‌های دادگاه خانواده را به خود اختصاص می‌دهد.
◄ادامه مطلب...


خبرهای یکی دو هفته اخیر حاکی از شیوع تب کریمه کنگو در استان سیستان و بلوچستان است که با ابتلای تعدادی از کارگران شاغل در یک کشتارگاه زاهدان به این بیماری مطرح شد.
◄ادامه مطلب...


یک کارشناس طب سنتی گفت: مصرف سالاد شیرازی و سالاد کاهو همراه با غذا در درازمدت منجر به کاهش عملکرد معده و در نتیجه اختلال هضم می‌شود؛
◄ادامه مطلب...


متخصصان علوم تغذیه و دانشمندان علوم پزشکی از قدرت بالای شفابخشی هویج بسیار شگفت زده اند. یک لیوان آب هویج محتوی ۲۰ هزار میلی گرم ویتامین A است.
◄ادامه مطلب...


مصرف هم‌زمان ماست و گوشت در کنار هم منجر به تولید مواد هضم‌نشده می‌شود که بیشترین ضرر را به مفاصل وارد می‌کند، پس به نوعی مصرف دوغ با کباب نامناسب است
◄ادامه مطلب...


آب انار فواید بسیاری برای سلامتی دارد. اخیرا مطالعه ای انجام شده است که نشان می دهد، نوشیدن آب انار سبب کاهش فشار خون، تقویت قدرت حافظه در افراد مسن، کاهش واکنش‌های التهابی و محدود کردن رشد سلول‌های سرطانی می‌شود.
◄ادامه مطلب...


سیب زمینی ها از شاخص قند خون بالا برخوردار هستند و از این رو، می توانند تاثیر قابل توجهی بر قند خون انسان داشته باشند. بر همین اساس، خوردن سیب زمینی در مقادیر زیاد ممکن است خطر عدم تعادل قند خون و کنترل ضعیف اشتها را به همراه داشته باشد.

◄ادامه مطلب...


پای مرغ دارای مقدار زیادی پروتئین و ویتامین‌هایی است که برای بدن بسیار ضروری است.
◄ادامه مطلب...


نگهداری برخی مواد غذایی نیاز به اطلاعاتی دارد که بدون بهره گرفتن از آنها ممکن است دچار فاسدشدگی یا کپک‌زدگی شوند. در ادامه به نگهداری برخی مواد غذایی اشاره می‌شود.

◄ادامه مطلب...


چای بنوشید اما چایی که میزان کافیین آن کمتر باشد. چرا که هرچه میزان کافیین بیشتر باشد، بدن بیشتر دچار کم آبی شده و نوشیدنی های شیرین هم به افزایش وزن منجر می شود.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار