نکاتی مهم و اساسی درباره تغذیه کودک

بسیاری از والدین با نحوه غذا خوردن کودک خود مواجه هستند. نکاتی بسیار کلیدی درباره نحوه شما با کودکان بسیار مهم است. هیچگاه نباید کودک خود را به خاطر غذا نخوردن سرزنش یا تنبیه نکنید. در ادامه ده نکته مهم و اساسی را به شما بازگو می کنیم.
◄ادامه مطلب...


مدیردفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت به مردم توصیه کرد که در ماه مبارک رمضان از خوردن غذاهای چرب و پرکالری در وعده سحری خودداری کنند؛ چرا که تشنگی و کم آبی بدن را به دنبال دارد.
◄ادامه مطلب...


مدیردفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت به مردم توصیه کرد که در ماه مبارک رمضان از خوردن غذاهای چرب و پرکالری در وعده سحری خودداری کنند، چرا که تشنگی و کم آبی بدن را به دنبال دارد
◄ادامه مطلب...


افراد بسیاری در نقاط مختلف جهان با مشکل اضافه و وزن و چاقی مواجه هستند. کیلوهای اضافی به ویژه در ناحیه دور کمر و ران ها می توانند آزار دهنده و در برخی شرایط موجب شرمندگی فرد شوند.
◄ادامه مطلب...


دکتر بهروز مهاجری: امروزه یکی از مشکلات زوج‌های جوان که به واسطه‌ آن کانون خانوادگی‌شان در همان سال‌های اول از هم می‌پاشد، نبود صداقت و فریب خوردن یکی از طرفین یا فریب در ازدواج است که حجمی از پرونده‌های دادگاه خانواده را به خود اختصاص می‌دهد.
◄ادامه مطلب...


خبرهای یکی دو هفته اخیر حاکی از شیوع تب کریمه کنگو در استان سیستان و بلوچستان است که با ابتلای تعدادی از کارگران شاغل در یک کشتارگاه زاهدان به این بیماری مطرح شد.
◄ادامه مطلب...


یک کارشناس طب سنتی گفت: مصرف سالاد شیرازی و سالاد کاهو همراه با غذا در درازمدت منجر به کاهش عملکرد معده و در نتیجه اختلال هضم می‌شود؛
◄ادامه مطلب...


متخصصان علوم تغذیه و دانشمندان علوم پزشکی از قدرت بالای شفابخشی هویج بسیار شگفت زده اند. یک لیوان آب هویج محتوی ۲۰ هزار میلی گرم ویتامین A است.
◄ادامه مطلب...


مصرف هم‌زمان ماست و گوشت در کنار هم منجر به تولید مواد هضم‌نشده می‌شود که بیشترین ضرر را به مفاصل وارد می‌کند، پس به نوعی مصرف دوغ با کباب نامناسب است
◄ادامه مطلب...


آب انار فواید بسیاری برای سلامتی دارد. اخیرا مطالعه ای انجام شده است که نشان می دهد، نوشیدن آب انار سبب کاهش فشار خون، تقویت قدرت حافظه در افراد مسن، کاهش واکنش‌های التهابی و محدود کردن رشد سلول‌های سرطانی می‌شود.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار