بارداری زنان را زودرنج می کند

خانم بارداری که دچار تندخویی و پرخاشگری است، حتما در کنار چکاپ‌های روتین نزد متخصص زنان و زایمان باید از یک روان‌پزشک نیز مشاوره بگیرد.
◄ادامه مطلب...


همانطور که می دانید میل شدید به خوردن مواد غذايي مختلف و آغاز روند بارداري در بدن زنان دو عامل جدایی ناپذیر هستند! به همین دلیل، نمی توان این موضوع را انکار کرد.
◄ادامه مطلب...


غدد لنفاوی در زیر بازوی شما واقع شده است این است که چرا بسیاری از مردم، به ویژه زنان، هنگام پیدا کردن یک توده زیر بغل عصبی می شوند.
◄ادامه مطلب...


اگر زایمان طبیعی داشته باشید، نباید بلافاصله به رابطه جنسی فکر کنید چون ممکن است دردناک باشد. اما این که رابطه از چه زمانی شروع شود کاملاً بستگی به زن دارد.
◄ادامه مطلب...


پرولاپس افتادگی دریچه میترال اختلالی مادرزادی و ژنتیک است که درصد قابل توجهی از افراد بدون آن که بدانند مبتلا به آن هستند زیرا در اغلب موارد این بیماری نشانه ای ندارد.
◄ادامه مطلب...


کمتر کسی هست که تا به حال تپش قلب را تجربه نکرده باشد این احساس بیشتر هنگام استرس و اضطراب, قبل از امتحان ها و ملاقات های مهم و هنگام بی خوابی های شبانه ایجاد می شود و در خانم ها هم شایع تر است.
◄ادامه مطلب...


بسیاری از افراد برای لاغری دست به کارهای عجیب و غریبی می‌زنند که با راه‌ها‌یی بسیار ساده نیز می‌توان کاهش وزن داشت و لاغر شد.
◄ادامه مطلب...


نیاز به آهن با شروع قاعدگی افزایش می‌یابد. از این رو، به دختران توصیه می‌شود در دوران قاعدگی قرص آهن بخورند تا خون از دست رفته خود را بازیابی کنند و دچار مشکلات رشد نشوند.
◄ادامه مطلب...


بعضی از خانمهای باردار زمانیکه از خواب بیدار می شوند حالت تهوع دارند و میل چندانی به خوردن صبحانه ندارند اما باید بدانید که صبحانه یک غذای کامل و بسیار مهم در طول بارداری است
◄ادامه مطلب...


محققان تایید می‌کنند که مکمل‌های اسیدفولیک موجب کاهش ریسک نقایص لوله عصبی می‌شوند.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار