سودجویی یا درمان در عطاری‌ها؟

يشتر از مغازه‌هاي ديگر جلب توجه مي‌كنند و اين جلب توجه به خاطر انواع و اقسام نوشته‌ها و پوسترهايي است كه روي شيشه نصب كرده‌‌اند؛ نوشته‌هايي با خطوط درشت كه طرفداران لاغري با داروهاي كاملاً گياهي را به سمت خود مي‌كشد همچنانكه ترك اعتياد، چاقي، تقويت قواي جنسي، ريزش مو، روشن و شفاف شدن پوست عناوين ديگري است كه طرفداران خود را دارد به خصوص اينكه مردم تصور مي‌كنند همه اين عوارض قرار است با داروهاي گياهي بي‌عارضه درمان شوند.

◄ادامه مطلب...


پروژسترون و استروژن دو هورمون اصلی هستند که روی چرخه قاعدگی خانم ها تاثیر می گذارند.

◄ادامه مطلب...


تعیین کننده اصلی رفتار ما ساختار شخصیتی ماست. اگر طی دوران کودکی یاد گرفته باشیم با ابراز خشم به خواسته های خود برسیم در بزرگسالی نیز از همین شیوه استفاده خواهیم کرد .

◄ادامه مطلب...


برخی از رفتارهای خودخواهانه در زندگی زناشویی ممکن است آثار مخربی را بر روی زندگی بگذارد. ما ۵ رفتار خودخواهانه که بر روی زندگی مخرب است شرح داده ایم.

◄ادامه مطلب...


کودک نوپای شما اگر زمان کافی برای بازی در طول روز نداشته باشد، ممکن است مضطرب شود.

فشار آوردن بر کودک فراتر حد راحتی کودک هم یک دلیل دیگر شایع اضطراب است.

◄ادامه مطلب...


متخصصان علوم تغذیه و دانشمندان علوم پزشکی از قدرت بالای شفابخشی هویج بسیار شگفت زده اند. یک لیوان آب هویج محتوی ۲۰ هزار میلی گرم ویتامین A است.

◄ادامه مطلب...


یکی از نگرانی های زنان باردار سلامت جنینشان است. به همین دلیل ممکن است برخی به فکرشان برسد که در دوران بارداری برای جلوگیری از بیماری جنین، خود را واکسینه کنند.

◄ادامه مطلب...


:آبله مرغان از بیماری‌های خفیف و بسیار واگیردار است. این بیماری که در کودکان شایع‌تر است، توسط ویروس هرپس زوستر ایجاد می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ آبله مرغان، یک عفونت شدیدا مسری است که علامت و مشخصه آن ضایعات پوستی (بثورات وزیکولی) است. این بیماری می‌تواند در هر سنی رخ دهد، اما در کودکان شایع‌تر است.

آبله مرغان عمدتا در اواخر زمستان و فصل بهار در نواحی معتدل بروز می‌کند. رواج این بیماری در اردیبهشت و خرداد بیش از سایر ماه‌ها است و کودکان بیشترین گروه سنی پر خطر در برابر این بیماری محسوب می‌شود..

بیشترین گروه سنی مستعد ابتلا ۵ تا ۹ ساله و در بقیه موارد اغلب بچه‌های زیر ۱۵ سال هستند. این بیماری، حدود ۱۰ درصد از بچه‌های بالای ۱۵ سال را درگیر می‌کند و کودکانی که در نواحی معتدل زندگی می‌کنند بیشتر در سن کم به این بیماری دچار می‌شوند.

◄ادامه مطلب...


آیا شما در طول هفته با استرس زیاد کار می‌کنید؟ غذاهای آماده زیاد می‌خورید؟ سیگار و مشروب مصرف می‌کنید؟ در این صورت اگر فشار خون دارید، باید در شیوه زندگی خود تجدید نظر کنید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم آنلاین، گفته می‌شود که عصاره 49 گیاه می‌تواند در پایین آوردن فشار خون موثر باشند.

اما صبر کنید! تا زمانی که شیوه زندگی خود را تغییر ندهید، هیچ گیاهی نمی‌تواند فشار خون شما را پایین بیاورد. غذای سالم، خواب کافی و زندگی پرتحرک را داشته باشید، و بعد بعضی از مواد گیاهی می‌توانند به شما کمک کنند.

◄ادامه مطلب...


مصرف شوید تازه، برای تنگی‌نفس، سکسکه، ضعف معده و کبد و طحال، سنگ کلیه و مثانه، کولیت و درد مفاصل مفید است.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار