زنان در کدام حوزه اقتصاد ایران حضور فعال‌تری دارند؟

اشتغال زنان در بخش خدمات ۵۰.۸% است، شهرنشینی عامل افزایش سهم اشتغال بخش خدمات.

◄ادامه مطلب...


زیر فشار زندگی کمر خم کرده‌ام. باورم نمی‌شود به‌خاطر مسائل مادی با همسرم مشاجره کنم؛ چون همیشه فکر می‌کردم آن‌قدر عاشق یکدیگریم که هیچ مشکلی نمی‌تواند روابطمان را تیره و تار کند.
◄ادامه مطلب...


اجرای این قانون وابسته به شرایط اقتصادی کشور است و قطعا با مطلوب شدن شرایط، اجرای این قانون نیز به درستی انجام خواهد شد.
◄ادامه مطلب...


طی هفته‌های اخیر در موارد متعدد مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه نسبت به پایان زودهنگام بسته‌های اینترنت خود گلایه‌ و سوالات متعددی داشته‌اند.

◄ادامه مطلب...

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت:

معتقدیم نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار می تواند فاصله مان را با دنیا کم کند و کاری کند تا زن ایرانی در عرصه های تولید و کارآفرینی بیشتر بدرخشد.
◄ادامه مطلب...

شورای جهانی طلا:

قیمت طلا از بیشترین زمان خود در سال 2011 تاکنون 40 درصد کاهش یافته است.تقاضا برای جواهرات هم در نیمه دوم امسال 14 درصد افت کرده است.
◄ادامه مطلب...

وزیر ارتباطات :

دغدغه ی دولت یازدهم ایجاد رفاه، معیشت، آینده شغلی و رونق اقتصادی برای اقشار مختلف مردم است.
◄ادامه مطلب...


 با توجه به اینکه افزایش مصرف نوشابه‌های گازدار در کشور مهم‌ترین عامل محدود مصرف لبنیات است اخذ مالیات نوشابه به شیر را می‌توان یکی از شاخصه‌های حمایتی در افزایش سرانه تولید و مصرف دانست.
◄ادامه مطلب...

شیب نزول تورم کند شد؛

کاهش حدود 25 درصدی تورم از زمان آغاز به کار دولت یازدهم دستاوردی است که این دولت بر آن تاکید دارد، اما طی سه ماهه اول سال جاری از سرعت نزول این نرخ کاسته شده‌ است .
◄ادامه مطلب...


گرچه همواره برق طلا چشم بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است، اما گاهی این برق برای آنها نه‌تنها سودآورد نبوده، بلکه باعث از دست دادن سرمایه نیز شده است.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار