هشدار رواج زندگیِ پاتوقی زنان

برای آقایان معتاد گرم‌خانه و سامان‌سرا وجود دارد اما برای زنان، سامان‌سرا و گرم‌خانه‌ای وجود نداشت و این نشان می‌داد که مدیریت شهری نگاه مردانه دارد.
◄ادامه مطلب...


ایران با نرخ طلاق 22 درصد یکی از بالاترین آمارها در زمینه طلاق را در کشورهای منطقه دارد.

◄ادامه مطلب...


آیا به سن ازدواج تان فکر می‌کنید؟ چگونه می‌توانید بفهمید آیا زندگی مشترک‌تان دوام خواهدداشت یا نه؟ شما می‌توانید فهرستی طولانی از قابلیت‌ها را ارزیابی کنید- یا فقط سن‌تان را در نظر بگیرید.
◄ادامه مطلب...

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  گفت:حال حاضر نرخ مشارکت زنان در کشور پایین و برابر ۱۵ درصد است و با تصویب این قانون کمتر هم خواهد شد.
◄ادامه مطلب...


خدمات سولاریوم و سوراخ کردن گوش و بینی در آرایشگاه ها مجاز نبوده و انجام این کار در آرایشگاه ها قانونی و بهداشتی نیست.
◄ادامه مطلب...


زوج بازنشسته برزیلی هنگام گذراندن دوران بازنشستگی خود در خانه سالمندانی در برزیل به یکدیگر علاقمند شده و تصمیم به ازدواج گرفتند.
◄ادامه مطلب...

مشاور فرماندار قدس در امور بانوان و خانواده:

مشاور فرماندار قدس در امور بانوان و خانواده با اشاره به حفظ جایگاه زنان شاغل در جامعه گفت: توجه به توانایی‌ بانوان در عرصه‌های اجتماعی سبب افزایش سلامت بنیان خانواده‌ها می‌شود.

◄ادامه مطلب...


این مطلب تقدیم میشه به همه خانومهایی که در حال مبارزه برای فراهم کردن یه زندگی بهتر برای خودشون و بقیه هستند . چه خوب میشه اگر هر کدوم پله های نردبانی باشیم که ما رو به اوج موفقیت میبره.
◄ادامه مطلب...

لکه ننگی که تنها با خون پاک می شود!

بر اساس آخرین آمارهای سازمان ملل، سالانه حدود پنج‌هزار قتل ناموسی در جهان رخ می‌دهد که بیشتر آنها در جنوب آسیا، شمال آفریقا و خاورمیانه رخ می‌دهند.
◄ادامه مطلب...

عصر امروز ؛

مجمع عمومی سالانه انجمن توسعه و امید مازندران در محل موسسه گرانمایگان دانش شهرستان ساری برگزار شد.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار