درس زندگی بهتـر

فرقی نمی‌کند ۸صبح کلاس داشته باشد یا ۴بعدازظهر، همیشه سروقت و با انرژی در کلاس‌هایش حاضر می‌شود، سختگیر است و برایش اهمیت دارد درسی را که می‌دهد خوب یاد بگیری و هر جلسه هم امتحان می‌گیرد.

◄ادامه مطلب...


محقق دانشگاه آزاد اسلامی موفق به ساخت دستگاه سه‌منظوره بخور سرد و گرم و نبولایزر نانو با قابلیت کار با باتری و تمام دیجیتال شده است که ایرادهای نمونه‌های موجود در بازار را ندارد.
◄ادامه مطلب...

تا ۱۴۰۰ با روحانی/ دوباره ایران، دوباره امید

حجت‌الاسلام حسن روحانی با کسب ۶۰ درصد آرا دوباره رییس‌جمهور ایران شد
◄ادامه مطلب...

رای شما تاریخ کشور را از توقف و تردید دور کرد/تشکر از ناطق‌،سیدحسن خمینی و رئیس دولت اصلاحات

ملت ایران مسیر تعامل بدور از خشونت را برگزیده است| شما نشان دادید یک ملتید و یک دولت دارید

◄ادامه مطلب...

اخلاق جناح مخالف در انتخابات پیش رو دور از انسانیت است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پیش بینی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی محقق شد، گفت: افرادی از جناح مخالف وارد عرصه انتخابات شدند که اخلاق آنها به دور از اسلام و انسانیت است.
◄ادامه مطلب...

عضو شورای اسلامی شهر بابل تاکید کرد؛

عضو شورای  اسلامی شهر بابل گفت:عدم حضور بانوان در تصمیم گیری و مشارکت ها در طرح هایی که مربوط به آنهاست اصلا زیبنده مجموعه شورای شهر نیست.
◄ادامه مطلب...


عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح طلب:

عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح طلب گفت:اگر تغییرات در خانه ها اتفاق نیفتد، حرفها در حد شعار باقی می مانند و کسانی می توانند این تغییرها را در جامعه نهادینه واجرایی کنند که خودشان خواهان تغییر باشند .
◄ادامه مطلب...

استاد اقتصاد دانشگاه مازندران در ستاد بانوان دکتر حسن روحانی:

استاد اقتصاد دانشگاه مازندران گفت :یکی از عمده ترین سرمایه هایی که در بخش جذب سرمایه خارجی در ایران باید بدان توجه نمود، به میدان آوردن و به کارگیری ثروت مهاجرین ایرانی است.

◄ادامه مطلب...

دکتر شایسته واردی، مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران:

مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران گفت:توانمند سازی زنان از اهداف توسعه در هزاره سوم است و این بدان معنی نیست که همه ی زنان جامعه مدارج علمی را طی کنند باید شرایط به رسمیت شناخته شدن حق مالکیت آنها فراهم شود.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار