اخرین مهلت دریافت کارت آزمون ارشد، فردا چهارشنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فردا پایان می یابد، گفت: این آزمون طی روزهای 7 و 8 اردیبهشت‌ماه در 68 شهرستان کشور برگزار می‌شود.

◄ادامه مطلب...

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان :

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: نخستین ستاد ملی زن و خانواده در دولت یازدهم 17 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
◄ادامه مطلب...

مدیرکل دفتر بررسی‌های امور حقوقی معاونت امور زنان:

مدیرکل دفتر بررسی‌های امور حقوقی معاونت امور زنان و خانواده گفت: برای جلوگیری از قاچاق زنان ورود پیدا کرده‌ایم و در این زمینه پیشنهاداتی به قوه قضاییه ارائه داده‌ایم.
◄ادامه مطلب...

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده :

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: باید تلاش شود تا زنانی توانمند، متخصص و کارآمد در حوزه مدیریت شهری و روستایی وارد شوراهای اسلامی شهر و روستا شوند.

 

◄ادامه مطلب...


رئیس سازمان سنجش گفت: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 7 و 8 اردیبهشت برای 950 هزار نفر برگزار می‌شود.

◄ادامه مطلب...


در حال حاضر زنان سرپرست خانوار در 4 گروه به لحاظ علت سرپرستی از جمله فوت همسر، دارای همسر، طلاق و زنان مجرد تقسیم‌بندی شده‌اند و به این ترتیب برنامه اقدام و عمل ویژه خود را نیاز دارند.
◄ادامه مطلب...


ماه سلطان کاشی ، دبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش مازندران به مناسبت روز جهانی زمین پاک پیامی صادر کردند.
◄ادامه مطلب...

آسیب‌شناسی رسیدگی به حوادث غیر مترقبه در ایران؛

اگرچه تعریف جامعی از مدیریت بحران در ساختارهای اجتماعی و مردم‌نهاد ما وجود دارد، اما به هیچ عنوان مدیریت بحران فعلی که در واقع عبارت است از مهم‌ترین عامل هماهنگ و خط‌مشی تعیین‌کننده در بحران‌های طبیعی و ساخته دست بشر، فاقد کارایی‌های لازم است‌‌.
◄ادامه مطلب...

دبیر کل جامعه فاطمیون:

دبیرکل جامعه فاطمیون گفت: زنان با نگاه ریزبین، دقیق و آینده‌نگر خود به مسایل می‌توانند در پیگیری مشکلات و گنجاندن راه‌حل‌های آن‌ها در قوانین نقش موثری ایفا کنند.
◄ادامه مطلب...

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران :

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت:افسردگی زنان به‌طور قطع یک شبه شکل نمی‌گیرد و حاصل یک شکل خاص از عادات ،آداب و رفتارهای شخصی است که ترکیب آن با تصمیمات و نگرش‌های برنامه‌ریزان و تصمیم‌سازان معجونی را تشکیل داده است.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار