تصور غلط دختران دم بخت نسبت به خواستگار

دختران در آستانه ازدواح معمولا تصور غلطی در ذهنشان که وجود دارد که ممکن است سرنوشت زندگی‌شان را تلخ کند.
◄ادامه مطلب...


طرح آموزش حقوق و تکالیف دانش‌آموزان دختر در سال جاری به صورت ملی برگزار می‌شود، البته این به معنای اجرای آن در تمام مدارس نیست.
◄ادامه مطلب...


آمار افزایشی فرار دختران به کلانشهرها مانند تهران بیشتر به دلیل بهتر شدن رصد و شناسایی است.
◄ادامه مطلب...


توجه به کودکان و محبت به آنها در دوران کودکی و نوجوانی از جمله مهم ترین موارد تربیتی در فرزندان به خصوص دختران می باشد .
◄ادامه مطلب...


حجت الاسلام فقیهی در ابتدا گزارشی از سیزدهمین دوره اعزام‌ها بیان کرد. او گفت: دانشجویان مجرد دختر نیز می‌توانند برای اعزام دوره چهاردهم ثبت نام کنند.
◄ادامه مطلب...


دو عامل خشونت و درک نشدن از سوی خانواده از علل اصلی فرار دختران است.
◄ادامه مطلب...


گروهی از کارشناسان موسسـه تحقیقــات جمعیت‌شناسی ماکس پلانک طی بررسی های خود متوجه شده اند وجود اختلاف سن بین زنان و شوهران تاثیر منفی بر عمر زنان دارد.
◄ادامه مطلب...


سن ازدواج براي مردان و زنان نسبت به سال‌هاي گذشته افزايش يافته و به ميانگين 2/27 سال براي مردان و حدود 23 سال براي زنان رسيده كه ‌اين آمارها زنگ خطري براي افزايش تجرد قطعي در جامعه است .

◄ادامه مطلب...


یک نظرخواهی سرپایی از ۵ دختر در سنین متفاوت؛ ۱۸ تا ۳۷ ساله. اینکه نظرشان درباره تجرد چیست؟ چه بر آنها گذشته و به آینده چه نگاهی دارند؟

◄ادامه مطلب...


طی مطالعه‌ای که در یکی از شهرهای ایران صورت گرفته ۴۸.۶۶ درصد دختران جوان تمایل خود را برای همسری دوم در صورت خواستگاری توسط همسر اول ابراز کرده‌اند که این آمار با آمار کل کشور اختلاف چندانی ندارد.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار