روش تهیه انواع ماسک ساده برای مو

برخی ماسک های دست ساز خانگی می توانند برای افزایش طراوت و شادابی موهایتان تاثیرات مفیدی بگذارند، اگر می خواهید با روش های طبیعی درخشندگی وزیبایی موهایتان را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم با این ماسک های خانگی آشنا شوید. با این ماسک های ساده و خانگی می توانید در فصل بهار به موهایتان لطافت و تازگی ببخشید:

◄ادامه مطلب...


می‌توان استفاده از لوازم آرایش را به‌طور کلی بد تلقی کرد و حتی برای افرادی به دلایل مختلف، استفاده از این محصولات لازم است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، اما به گفته دکتر مسعود داودی، متخصص پوست و مو، در نحوه استفاده و تهیه لوازم آرایش همواره باید به نکاتی دقت شود. نکته بسیار مهم این است که لوازم آرایشی باید از مراکز معتبر تهیه شود و در صورت خرید این لوازم از دستفروشان یا مراکز غیرمعتبر احتمال تقلبی بودن آنها زیاد است. بویژه در مورد لوازم آرایشی مخصوص چشم، پلک و دهان حساسیت بیشتری وجود دارد.


◄ادامه مطلب...


شرکت‌های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی با تبلیغات گسترده سعی در جذب مشتری‌های بیشتر دارند، بدون اینکه بخواهند از ترکیبات و مضرات محصولاتی مثل شامپوها صحبتی به میان بیاورند.

◄ادامه مطلب...


هیرسوتیسم یا پرمویی در زنان مشکلی است که طبق آمارها بیش از 2درصد جمعیت زنان کشورمان با آن درگیرند. این موضوع برای خانم ها که به حکم طبیعت توجه بیشتری به ظاهر خوددارند خیلی آزاردهنده است.
◄ادامه مطلب...


برای زیباترشدن از چه سبک زندگی باید تقلید کنیم و از چه راه و روش هایی باید پیروی کنیم نحوه پوشش و تغذیه خود را برای جوانتر به نظر رسیدن چگونه می توانیم تغییر دهیم.
◄ادامه مطلب...


پوست زنان کره ای به دلیل روشن و بدون لک بودن امروزه بسیار معروف شده است.اما به راستی راز رسیدن به چنین پوست هایی چیست؟
◄ادامه مطلب...


این روزها هنگامی که به مغازه هی لوازم آرایشی وارد می شویم انواع محصولات آرایشی با برندهای مختلف به چشم می خورند.تنها با اکتفا به ظاهر محصول و یا فروشگاه نمی توان از کیفیت آن اطمینان حاصل کرد.
◄ادامه مطلب...


زیبایی پوست به عوامل زیادی در بدن بستگی دارد اما مهمترین عامل زیبایی پوست و داشتن پوستی درخشان سیستم گوارشی سالم است.
◄ادامه مطلب...


جراحی زیبایی بینی، از لحاظ فنی یک عمل جراحی است که توسط جراح بر روی بینی برای تغییر شکل آن و یا بهبود عملکرد آن انجام می شود.
◄ادامه مطلب...


در هندوستان نسخه ای جادویی برای درمان ریزش وترمیم موهای شکسته و نیز تحریک رویش مو وجود دارد و آن استفاده از برگ کاری است که از خشک شده آن به عنوان ادویه استفاده می شود.
◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار