وقت آمرزش و رهایی در ماه رمضان

مغرب شانزدهم رمضان 1438 هجری قمری پیش آمد و این ماه پربرکت به نیمه رسید و می‌توان آثار روزه را در جسم و روح روزه‌داران واقعی احساس کرد که انوار الهی وجودشان را درنوردیده است.
◄ادامه مطلب...


وست خشک معمولا بی ضرر است و به راحتی با استفاده از کرم ها لوسیون های مرطوب کننده برطرف می شود. اما اگر لایه اپیدرم پوست خشک و خارش دار باقی بماند و با استفاده از لوسیون ها برطرف نشود، نشان دهنده ابتلا به مشکلات جدی سلامت است.
◄ادامه مطلب...

حسن بیت سعید به استقلال پیوس

مهاجم موفق فصل گذشته استقلال خوزستان بعد از توافق با مسوولان استقلال قراردادش را با این تیم امضا کرد.
◄ادامه مطلب...


داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ ارشد می‌توانند از یکشنبه 21 تا پنج‌شنبه 25 خرداد انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام دهند و انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق این دانشگاه انجام می‌شود.
◄ادامه مطلب...


سرپرست سازمان اورژانس کشور به بیان تعداد مجروحان و جان باختگان حوادث تروریستی امروز تهران تا این لحظه پرداخت.

◄ادامه مطلب...


رئیس سازمان چای گفت: حدود ۹۰۰۰ تن چای خشک سالم و بهداشتی تولید شده است.
◄ادامه مطلب...


زندگی وحیده از وحید و مونا آغاز شده بود؛ زن و مرد جوانی که زندگی «شیشه‌ای»‌شان را با کارتن‌خوابی در بوستان‌های جنوب تهران آغازکرده و بعد از دستگیری و به اصرار هم، به عقد یکدیگر درآمده بودند.
◄ادامه مطلب...


مسابقات فیتنس طبیعی سالی ۲ بار در آلمان سالی انجام می شود و هدف آن گسترش سلامت در پرورش اندام است.

◄ادامه مطلب...


هر سال مناطق وسیعی از طبیعت ایران در آتش می‌سوزند. سازمان محیط زیست امسال هم برنامه‌هایی برای پیشگیری و اطفا ارائه کرده اما هنوز طرح جامع مدیریت و شیوه اطفای حریق هنوز نهایی نشده است.
◄ادامه مطلب...زگیل‌ها برآمدگی‌های کوچک پوستی هستند که به علت یک ویروس به وجود می‌آیند و بسیار مسری هستند.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5
آخرین اخبار