نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
دسته :  
۱ ۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

۶۱ درصد تعاونی‌های زنان در بخش تولید فعالند

رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به وجود ۱۰ هزار تعاونی زنان در کشور، گفت:برای آنکه بخش تعاون به سهم و جایگاه واقعی خود دست یابد قوانین مربوط به توسعه این بخش باید به طور کامل اجرا شود و واگذاری به بخشهای خصوصی و تعاونی صورت گیرد.

 
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

سهم 32 درصدی اشتغال بانوان از منابع کمیته امداد فارس

مدیر کل کمیته امداد خمینی(ره) استان فارس گفت: سهم زنان تحت پوشش کمیته امداد از تسهیلات اشتغال این نهاد تاکنون 90 میلیارد تومان بوده است که به لحاظ ریالی 32 درصد از اعتبارات را شامل می‌شود.

 
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

اما و اگرهای اشتغال زنان در مراکز تجاری

اسدالله نقدی، استاد دانشگاه می‌گوید: حضور زنان و اشتغال آنها در فضاهای تجاری همانند پاساژها و کافی‌شاپ‌ها رو به افزایش است. پاساژ صحنه نمایشی از فعالیت‌های اجتماعی است که در سال‌های اخیر به‌شدت فعال‌شده‌اند و پیامدهایی برای زنان و جامعه در بر داشته است.

 
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

فقط ۱۱درصد از کل تعاونی‌ها به زنان اختصاص دارد

رئیس اتاق تعاون گفت: هم‌اکنون از قریب به ۹۳۵۰۰ تعاونی فعال، حدود ۱۰ هزار تعاونی معادل ۱۱ درصد از کل تعاونی‌ها به بانوان اختصاص دارد و بالغ بر ۳۲ درصد از اعضای تعاونی‌های فعال کشور را بانوان تشکیل می‌دهند.

 
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

مدیریت زنان، شکوفایی می آورد اگر...

مدیر تامین منابع داخلی و تولید مشترک یک شرکت غذایی و برنده جایزه جهانی زنان پیشرو در مسیر توسعه پایدار، معتقد است زنان مدیر در محیط کار با خود طرز تفکری می‌آورند که در فضای سالم فارغ از جنسیت شکوفا می‌شود اما ایجاد این فضا نیاز به بسترهای لازم دارد.

 
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

بانوان فعال شرکتهای دانش‌بنیان تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند

رویداد «اشتراک‌گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپا» توسط مرکز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا رونق فعالیت‌ها در زیست بوم فناوری و نوآوری بانوان سرعت گیرد.

 
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بیمه زنان خانه‌دار

اولادقباد گفت: فراکسیون زنان برای بودجه سال ۹۹، پیشنهاد داد که رقم بیمه زنان خانه‌دار با اولویت زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست به ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند که خوشبختانه این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق بودجه به تصویب رسید.

 
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

حمایت از بازاریابی و فروش تولیدات زنان

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید توسعه و تقویت کسب و کارهای خرد و کوچک با اولویت مناطق روستایی و محروم و حمایت از طرح‌های کارآفرینی را در اولویت حمایتهای صندوق عنوان کرد.

 
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با مشاغل نوین خانگی در گیلان

معاون رئیس جمهور گفت: با همکاری وزارت کشور و جهاددانشگاهی طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در حال اجراست که این طرح امروز در گیلان آغاز به کار کرد.

 
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

پیشتازی زنان بازرگان کشور با وجود ساختارهای نامتوازن

زنان بازرگان اگرچه با موانع ساختاری، فرهنگی و نگاه‌های نامتوازن در حوزه تصمیم‌سازی و قانون گذاری مواجه‌اند اما همچنان در عرصه تجارت و بازرگانی پیشتازی کرده و گام‌هایی فراتر از مرزهای کشور برداشته‌اند.

 
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

شناسایی ۶۰۴ زن سرپرست خانوار در خوزستان جهت اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی

مدیر کمیته اجرایی طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار خوزستان گفت: تاکنون ۶۰۴ نفر از زنان سرپرست خانوار شناسایی شده در این طرح، در ارزیابی اولیه تایید شده اند.

 
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

زنان هندی نمی‌رقصند، آشپزی می‌کنند

زمان زیادی است که زنان هندی برای دستیابی به آموزش و فرصت‌های شغلی در حال جنگ هستند. آنها بیش از هر چیزی با خانواده‌های سنتی و محافظه‌کار خود در ترک خانه می‌جنگند.

 
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

وام نمی‌خواهیم، بازارچه ثابت راه‌اندازی کنید

اغلب بانوان سرپرست خانوار برای کسب درآمد در منازل به مشاغل خانگی می‌پردازند ولی همواره برای فروش و عرضه محصولاتشان با مشکل مواجه هستند در این راستا مسئولان با ایجاد و راه‌اندازی یک بازارچه ثابت می‌توانند گام بزرگی برای حل این مشکل بردارند.

 
۱۷ دي ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

10 هزار شغل بنیاد برکت برای زنان سرپرست خانوار

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از زنان سرپرست خانوار که متقاضی اشتغال یا دارای طرح‌های کارآفرینی هستند حمایت می‌کند.

 
۱۰ دي ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

زنان قدرتمندی که با کارآفرینی زندگی می‌بخشند!

زنان به عنوان گروهی در حاشیه، همواره با اراده و پشتکار مداوم خود نشان داده‌اند که می‌توانند موانع را کنار زده و حتی با وجود کلیشه‌های رایج در جامعه، در بسیاری زمینه‌ها از جمله اشتغال و استقلال مالی خوش بدرخشند.

 
۰۸ دي ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

اشتغال زنان از مدیریت رنج می‌برد

رییس کمیته بانوان کانون عالی انجمن صنفی کارگری زنان می‌گوید: در حوزه اشتغال زنان به دلیل نبود مدیریت درست نتوانستیم از زنان مولد و تحصیلکرده در جایگاه‌های مناسب استفاده کنیم.

 
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

توان خودکفایی در طراحی و دوخت را داریم

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: کشور ما توان خودکفایی در طراحی و دوخت لباس با الگوی ایرانی – اسلامی را دارد و نیازی به واردات در این حوزه نیست.

 
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

مقایسه وضعیت اشتغال زنان نسبت به مردان در یک دهه گذشته

اشتغال بانوان پس از یک دوره طولانی رکود در بازار کار زنان طی سال های ۸۶ تا ۹۴ دوباره طی سه سال اخیر روند صعودی به خود گرفته است.

 
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

بازاریابی بین‌المللی برای فروش و صادرات کالاهای تولیدی زنان سرپرست خانوار

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از بازاریابی بین‌المللی برای فروش و صادرات کالاهای تولیدی زنان سرپرست خانوار خبر داد.

 
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

زنان سرپرست خانوار ۵ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه می‌گیرند

براساس انعقاد تفاهم‌نامه میان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و بانک توسعه تعاون، ۵ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به یکهزار و ۷۰۰ زن سرپرست خانوار اعطا می‌شود.

 
۱ ۲
پربیننده ترین ها