استاندار خراسان جنوبی:

اشتغالزایی برای زنان و حل آسیب‌های اجتماعی، مهم‌ترین برون داد جلسات شورای مشورتی استان است

تاریخ انتشار : يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ساعت ۲۲:۰۹
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان جنوبی گفت: مهم‌ترین نتیجه و برون داد جلسات شورای مشورتی، ایجاد واحدهای اشتغالزا با مشارکت بانوان استان است.
 

عصر بانوان:

حمید ملانوری، در شورای مشورتی استاندار در حوزه بانوان اظهار کرد: تمام طرح‌ها، ایده‌ها و نظریاتی که در این شورا عنوان می‌شود، زمانی به چشم می‌آید که به صورت یک واحد اشتغالزا برای عده‌ای درآمدزایی به همراه داشته باشد.

 وی یادآور شد: یکی از اقداماتی که باید انجام دهیم این است که واقعیت‌های جامعه را بشناسیم، بپذیریم و برای رفع آنها طرح ارائه کنیم و تا اجرایی شدن کامل آن ها پیش برویم.

به گفته وی؛ ما همواره باید در جستجوی علت‌ها، آنها را واکاوی و مداوا کنیم.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به مباحثی که در زمینه آسیب‌های اجتماعی در جلسه مطرح شد، گفت: شورای مشورتی می‌تواند در زمینه حل آسیب‌های اجتماعی، طرح بدهد و با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و مؤسسات، نسبت به اجرایی شدن آنها در راستای رفع آسیب‌ها اقدام کند.

ملانوری بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی پیوسته بوده، مدام در حال رویش و زایش هستند، لذا این مسائل باید به صورت ریشه‌ای و درست حل شوند.

وی اظهار کرد: چنانچه بخواهیم مسائل و آسیب‌ها را حل کنیم، چاره‌ای جز توانمندسازی افراد جامعه نداریم.

استاندار خراسان‌ جنوبی تأکید بر رویکردها و سیاست‌های ستاد توسعه خاوران، تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ستاد، ایجاد توسعه متوازن، همه جانبه و پایدار است.

ملانوری ادامه داد: در این راستا، حمایت از سرمایه گذاران و کمک به اجرایی شدن طرح‌های مرتبط با ظرفیت‌های استان در اولویت برنامه‌های ستاد قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای مشورتی بانوان نیز می توانند از این ظرفیت ستاد توسعه خاوران در زمینه بهره برداری هر چه بیشتر از پتانسیل‌های استان، بهره مند شوند.

 

کد مطلب: 960
 
 
پربیننده ترین ها