روایت بانوان اصفهانی از شهر

تاریخ انتشار : يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ساعت ۲۲:۰۵
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار شهرداری اصفهان از برگزاری مسابقه ساخت پادکست با عنوان «شهر از نگاه بانوان» خبر داد.
 

عصر بانوان:

محمدرضا رهبری با اشاره به برگزاری این مسابقه در قالب رویداد «رسانه شهر خود باشیم»، اظهار کرد: برپایی کارگاه ساخت پادکست و برگزاری مسابقه پادکست بخشی از پازلی است که در راستای بهبود محلات و در چارچوب موضوعات چه طور شهر را رصد کنیم و چه طور برای بهتر شدن وضعیت شهر با مشارکت شهروندان اقدام کنیم، طراحی شده است.

وی افزود: برای اینکه از دیدگاه شهروندان نسبت به شهر آگاه شویم و با مشارکت آنها به تغییر وضعیت موجود به وضعیت مطلوب اقدام کنیم، تصمیم به برگزاری مسابقه پادکست با محوریت بانوان گرفتیم، زیرا بانوان از دیدگاه و منظر خاصی به شهر نگاه می کنند، اما معمولا در برنامه ریزی های شهری به آنها کمتر توجه شده و رسانه‌ها نیز کمتر به انعکاس دیدگاه بانوان نسبت به شهر اقدام کرده اند.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار شهرداری اصفهان تصریح کرد: با برگزاری این مسابقه در تلاش هستیم به بانوان این پیام را بدهیم که برای انعکاس نظرات و دیدگاه هایشان منتظر رسانه رسمی نباشند و خودشان صاحب رسانه شوند، یعنی با ابزاری مانند پادکست حرف هایشان را بزنند.

رهبری با بیان اینکه فرصت شرکت در مسابقه تا ۲۰ خرداد است، ادامه داد: از همه بانوان شهر اصفهان به ویژه بانوان شهرداری منطقه چهار درخواست داریم این فرصت را غنیمت شمرده و روایت خودشان از شهر را در قالب موضوعاتی چون بیان دغدغه های فردی و اجتماعی با محوریت تجاربمان در زندگی شهری و آنچه کرونا به ما یاد داد، در یک پادکست ۵ تا ۱۵ دقیقه ای به شماره ۰۹۳۹۲۰۰۹۹۵۷ ارسال کنند.

رهبری خاطرنشان کرد: پادکست های منتخب در اختیار مدیران شهری قرار می گیرد تا در جریان دیدگاه ها و نظرات بانوان قرار گیرند و آنها را در برنامه ریزی های شهری لحاظ کنند.

 

کد مطلب: 958
 
 
پربیننده ترین ها