هیئتی که کارگاه خیاطی برای بانوان نیازمند راه‌اندازی کرد

تاریخ انتشار : يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ساعت ۲۱:۲۴
Share/Save/Bookmark
هیئت فدائیان حسین (ع) استان اصفهان نیز برای بهبود اوضاع اشتغال و برطرف‌شدن مسئله مهم بیکاری در مناطق محروم این استان، اقدام به راه‌اندازی کارگاه‌ تولید البسه با حضور زنان و دختران نیازمند و بیکار کرده‌ است.
 

عصر بانوان:

رهبر معظم انقلاب وقتی شعار سال را بر پایه حمایت از تولید بنا نهادند، کلیدی در ذهن هیئت‌های مذهبی زده شد به این منظور که می‌توانند یک آینده روشن برای نیازمندان و افراد بیکار ترسیم کنند. بیکاری معضل بزرگ این روزهای بسیاری از مردم است و شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی، دامنگیر قشر زیادی از مردم شده است.

پیگیری برای راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی، دغدغه‌ای است که این روزها از سوی هیئتی‌ها و جهادگران مطرح می‌شود. هیئت فدائیان حسین (ع) استان اصفهان نیز برای بهبود اوضاع اشتغال و برطرف‌شدن مسئله مهم بیکاری در مناطق محروم این استان، اقدام به راه‌اندازی کارگاه‌ تولید البسه با حضور زنان و دختران نیازمند و بیکار کرده‌ است.

مداحی , کارگاه تولیدی , هیئت ,

چرخ‌ خیاطی نان به سفره مردم می‌آورد

"مسعود رضایی" مدیر داخلی کارگاه تولیدی خیریه مهر کریمانه با اشاره به فراخوان اعلام شده از سوی هیئت برای جذب بانوان گفت: این کارگاه تولیدی خیاطی در راستای تولید و اشتغال ملی و با اولویت بکارگیری از دختران و زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست راه‌اندازی شده است. احتمالاً 30 نفر جهت اشتغال در این کارگاه مشغول به کار می‌شوند. امیدواریم بتوانیم با ایجاد ظرفیت‌های لازم، مقدمات ورود به محرومیت‌زدایی و اشتغال را فراهم کنیم.

"فرهاد دانش" سرپرست کارگاه تولیدی خیریه کریمانه نیز گفت: یکی از موضوعاتی که به کسب‌ و کار کمک می‌کند، افزایش ظرفیت تولید و ظرفیت آموزش است. ما بنا را بر این گذاشته‌ایم که با هماهنگی سازمان فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برای بانوان ظرفیت آموزش خیاطی را فرا دهیم تا بتوانیم از ظرفیت زنان خانه‌دار نیز در جهت ایجاد اشتغال استفاده کنیم. امیدواریم به زودی کار تولید در کارگاه‌ و منازل به نتیجه مطلوب برسد. اگر این اتفاق خوب و مبارک در استان اصفهان رقم بخورد، جهش خوبی را در حوزه تولید و ایجاد اشتغال خواهیم داشت.

کد مطلب: 948
 
 
پربیننده ترین ها