افزایش نشاط و شادابی در بین بانوان با توسعه ورزش

تاریخ انتشار : يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ساعت ۲۱:۲۱
Share/Save/Bookmark
معاون توسعه ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: طرح‌های ملی ورزشی بانوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان نیز آغاز می‌شود.
 

عصر بانوان:

شهلا کاظمی، در رابطه با اجرای طرح‌های ملی ورزشی برای بانوان در استان زنجان، اظهار کرد: با اجرای برنامه‌های ورزشی مختلف، سعی داریم نشاط و شادابی را بین اقشار مختلف جامعه، بانوان و خانواده‌ها افزایش دهیم و همه بانوان را به سمت ورزش هدایت کنیم.

وی با اشاره به اینکه ورزش سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند، افزود: با هدایت بانوان و افراد به سمت ورزش در این ایام که افراد بیشتر در خانه هستند و شاید گاهی روحیه خود را از دست می‌دهند، سعی داریم خانواده‌ها را به سمت ورزش سوق دهیم تا علاوه بر تضمین سلامتی، نشاط و شادابی را نیز برای خود ایجاد کنند و از بروز آسیب‌های جسمی و روحی جلوگیری کنیم.

این مسئول تصریح کرد: جشنواره تطبیقی محله‌محور (ویژه معلولان، جانبازان، ناشنوایان، نابینایان، افراد دارای بیماری‌های خاص، سالمندان و بانوان باردار)، طرح پیرامید، جام نشاط و تندرستی، اوقات فراغت با ورزش برای شاغلان، ساختار قامتی بانوان روستایی و طرح طبیعت‌گردی با محوریت مادران و دختران، بخشی از طرح‌های ملی است که با تغییر رنگ‌بندی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تعداد افراد کم‌تر شروع‌ شده یا در هفته‌های آتی شروع خواهد شد.

کاظمی با اشاره به اجرای طرح طبیعت‌گردی با محوریت مادران و دختران در استان، ادامه داد: در مرحله ساماندهی طرح طبیعت‌گردی و انتخاب مربی و امدادگر هستیم که بعد از اعلام برنامه شهرستان‌ها، زمان‌های اجرای این طرح مشخص شده و اعلام خواهد شد که بانوان می‌توانند در آن‌ها حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: سعی داریم تا ساعات برگزاری طرح طبیعت‌گردی را به نحوی تعیین کنیم که بانوان شاغل نیز بتوانند در آن مشارکت داشته‌ باشند.

کد مطلب: 947
 
 
پربیننده ترین ها