بهترین تولیدی و پخش پوشاک زنانه را بشناسید!

تاریخ انتشار : سه شنبه ۰۹ دي ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۰۷
Share/Save/Bookmark
وجود تولیدی پوشاک زنانه برای پیشرفت و ارتقای جامعه و کشور بسیار حیاتی محسوب می‌شود؛ چراکه می‌تواند حجم زیادی از البسه مورد نیاز بانوان کشور را فراهم کند.
 

عصر بانوان:

وجود تولیدی پوشاک زنانه برای پیشرفت و ارتقای جامعه و کشور بسیار حیاتی محسوب می‌شود؛ چراکه می‌تواند حجم زیادی از البسه مورد نیاز بانوان کشور را فراهم کند.

عموماً بانوان بیشتر از آقایان به تیپ و پوشش خود اهمیت می‌دهند، بنابراین طبیعی است که تولیدی پوشاک زنانه بیش از سایر تولیدی‌ها اهمیت داشته باشد. البسه‌ای مانند مانتو، پالتو، شومیز، هودی و شلوار، پیراهن، تیشرت، روسری و... از جمله لباس‌هایی است که در تولیدی پوشاک زنانه دوخته می‌شود. دوخت هریک از انواع البسه نیازمند هنر و مهارت افراد متخصصی است که در یک تولیدی پوشاک زنانه کار می‌کنند، بنابراین آشنایی با فنون و مهارت‌های خاص لباس‌ها بیانگر اهمیت وجود تولیدی پوشاک زنانه خواهد بود.

اهمیت وجود تولیدی پوشاک زنانه

خانم‌ها همواره علاقه‌مند به خرید لباس هستند، به خصوص اگر لباس‌ها مطابق با مد روز باشند. به همین جهت پوشاک زنانه فروش بالایی دارد. بنابراین تولیدی‌های پوشاک زنانه که فروش بالایی نیز دارند، برای جامعه و مردم منفعت بالایی خواهند داشت؛ چراکه می‌تواند در به خودکفایی رسیدن کشور موثر باشد. تولیدات ملی کشور البسه‌ای بسیار مرغوب و با کیفیت تولید می‌کنند تا رضایت بانوان خوش پوش را نیز جلب نمایند.

تولیدی پوشاک زنانه به چند قسمت تقسیم می‌شود؟

مسلماً تولیدی‌های پوشاک زنانه ملزم به دوخت لباس با به‌روزترین روش‌ها هستند؛ چراکه تیپ و مدل لباس پوشیدن در افراد روز به روز در حال تغییر است. به همین خاطر یک تولیدی پوشاک زنانه به بخش‌ها یا همان خط تولیدهای مختلف تقسیم می‌شود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از:

  • تولیدی مانتو زنانه:

عموماً بانوان ایرانی از پوششی به عنوان مانتو یا رپوش برای رفتن به بیرون از خانه استفاده می‌کنند، این نوع پوشش که در کشورهای اسلامی مورد استفاده عموم بانوان قرار می‌گیرد در مدل‌های متنوعی در بازار موجود است. بنابراین وجود خط تولیدی مانتو زنانه در مجموعه‌های تولیدی ضروری محسوب می‌شود. تولیدی مانتو می‌بایست مطابق با مد روز مانتوها به سبک‌های ایرانی و خارجی طراحی و تولید کند تا مورد پسند بانوان خوش سلیقه‌ی جامعه قرار بگیرد.

  • تولیدی پالتو زنانه:

تولیدی مانتو می‌بایست در تمامی فصول مطابق با میزان گرما و سرمای آب و هوا مانتو تولید کند، اما پوشش مناسب در زمان برودت هوا و بارش برف پالتو زنانه خواهد بود. پالتو زنانه که دوختی شبیه به مانتو دارد عموماً با پارچه‌های ضخیمی مثل فوتر، سوئیت، پشمی و ... طراحی و دوخته می‌شود تا به میزان کافی از سرما جلوگیری کند. به همین جهت تولیدی پوشاک زنانه می‌بایست بخشی را به تولیدی پالتو زنانه اختصاص دهد. خط تولیدی پالتو زنانه در فصولی مثل پاییز و زمستان بسیار پُر کار هستند، زیرا میزان فروش پالتو در این زمان بیش از سایر فصول است.

  • تولیدی شومیز زنانه:

یکی از به‌روزترین مدل‌های لباس زنانه شومیز است؛ شومیز که در اصل نوعی بلوز یا پیراهن دوخته شده با پارچه‌های شیک و مجلسی می‌باشد طرفداران بسیاری دارد. شومیز از جمله لباس‌هایی است که در تنوع مدل و طرح بالا دوخته می‌شود و می‌توان آن را با شلوار یا دامن نیز مورد استفاده قرار داد. به منظور تامین نیازهای بانوان در زمینه لباس مجلسی تولیدی شومیز در تولیدی‌های پوشاک زنانه راه‌اندازی شده است، تولیدی شومیز موجب شد که ورود لباس مجلسی از خارج کم‌تر شود. بنابراین خط تولیدی شومیز کمک شایان توجهی به اقتصاد کشور نیز کرده است.

همانطور که گفته شد، خط تولید پوشاک زنانه محدود به سه مورد فوق نیست و بخش‌های دیگری همچون خط تولید شلوار، لباس خانگی و ... نیز در تولیدی پوشاک زنانه برقرار می‌باشد. به طور کلی وجود تولیدی پوشاک زنانه تا حد زیادی نیازهای جامعه را بر طرف کرده و موجب افزایش توان اقتصادی کشور شده است.

 

ویژگی‌های یک تولیدی پوشاک زنانه خوب چیست؟

طبیعتاً همه‌ی افراد یک جامعه نمی‌توانند به صورت مستقیم از تولیدی خرید داشته باشند، برای آنکه مجموعه پوشاک تولید شده در یک تولیدی به دست مردم برسد نیاز به همکاری تولیدی پوشاک زنانه با بوتیک‌ها و فروشگاه‌های لباس زنانه وجود دارد. به عبارت دیگر تولیدی پوشاک زنانه به صورت مستقیم با بوتیک‌ها و فروشندگان لباس ارتباط دارد، اما صاحبان بوتیک‌ها از کدام تولیدی‌ها خرید می‌کنند؟ یک تولیدی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های بارز تولیدی پوشاک زنانه عبارت است از:

  • به کارگیری خیاطان ماهر و خبره برای دوخت لباس
  • طراحی دوخت عالی و مطابق با مد روز
  • استفاده از پارچه‌های باکیفیت و مرغوب
  • استفاده از چرخ خیاطی‌های صنعتی مدرن و به روز
  • تولید لباس در سایزهای مختلف
  • بسته بندی تمیز و کامل البسه

بنابراین تولیدی پوشاک زنانه‌ای که موارد فوق را در روش کاری خود در نظر می‌گیرد، برای تعامل کاری انتخابی برتر و عالی به شمار می‌رود. اگرچه قیمت پارچه‌ها افزایش چشمگیری داشته، اما ارائه قیمتی مقرون به صرفه نیز از دیگر ویژگی‌های یک تولیدی پوشاک زنانه خوب به شمار می‌رود؛ چراکه فروشندگان و صاحبان بوتیک‌ها به دنبال سود بیشتر خود هستند.

کد مطلب: 939
 
 
پربیننده ترین ها