تأثیر رابطه جنسی بر زیبایی زنان؟!

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ساعت ۰۱:۱۰
Share/Save/Bookmark
رابطه جنسی منظم و مداوم باعث میشود نگاه شما جوان بماند. با اینکه این شعار زیاد شنیده میشود که زیبایی درونی است، اما میتوان گفت: افرادی که رابطه جنسی سه بار یا بیشتر در هفته را تجربه میکنند، نگاه و صورت جوانتری دارند.
 
عصر بانوان:
همه از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان تا اندازه‌ای باخبرند، ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن آگاهی دارد. بیاد داشته باشید که علاوه بر تعداد معاشقه، تغییرات هورمونی و عادت ماهانه نیز در میل جنسی زنان نقش دارد. در این جا به بررسی تفاوت‌های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر زنان و مردان می‌پردازیم. عکس العمل بدن مرد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا متفاوت است. زن هرچقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل‌تر ارضاء می‌شود و هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آن‌ها به معاشقه بیشتر خواهد بود.


فواید رابطه جنسی برای حفظ جوانی و سلامتی زنان

در یک مقاله دیگر که در کتاب love cycle ذکر شده، گفته شده است تعداد دفعات آمیزش روی تنظیم عادت ماهانه خانم‌ها نیز موثر است. در این مطالعه عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دو بار در هفته آمیزش داشتند منظم‌تر از کسانی بود که فقط هفته‌ای یک بار نزدیکی می‌کردند و زنانی که بندرت معاشقه می‌کردند، عادت ماهانه خیلی نامنظمی داشتند. علت این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسی می‌باشد. لازم به تذکر است که فقط معاشقه با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی می‌شود و خودارضایی چنین تاثیری ندارد.

حتما شما می‌دانید که قابلیت باروری یک زن تا حد زیادی به منظم بودن عادت ماهانه او بستگی دارد؛ پس زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند کمتر دچار مشکل ناباروری خواهند شد. از طرف دیگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومی بدن زن نیز بهتر خواهد بود و همین فاکتور‌ها علل اصلی در داشتن چهره‌ای بشاش و پوستی سالم است همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد برقراری یک رابطه جنسی سالم تاثیرات مثبتی بر چهره خانم‌ها دارد.
کد مطلب: 830
 
 
پربیننده ترین ها