قهرمان کاراته زنان جهان:

قول مدال المپیک نمی‌دهم

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ساعت ۱۲:۳۰
Share/Save/Bookmark
قهرمان کاراته جهان نسبت به عملکرد زنان کاروان ورزشی ایران در بازی‌های المپیک توکیو ابراز امیدواری کرد و گفت: قول مدال المپیک نمی‌دهم.
 

عصر بانوان:

«حمیده عباسعلی» روز چهارشنبه در گفت و گویی که وزارت ورزش و جوانان آنرا منتشر کرد، شرایط کاراته زنان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در رنکینگ زنان نمایندگان کشورمان وضعیت خوبی دارند، به طوریکه من در رنکینگ اول هستم، سارا بهمنیار دوم، رزیتا علیپور هفتم و طراوت خاکسار پنجم است. سه رویداد مهم امارات، اتریش و مراکش را برای کسب سهمیه پیشرو داریم که امیدوارم در همین مراحل حضور ما در المپیک قطعی شود. اگر یک درصد این اتفاق رخ ندهد مسابقه‌ای که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار مَی‌شود، آخرین فرصت المپیکی شدن را برای ما فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است انتظار زیادی برای مدال‌آوری کاراته ایران در المپیک ٢٠٢٠ وجود دارد اما با کمال آرامش و جدیت به کار خود ادامه می‌دهیم تا بتوانیم با توجه به حساسیت رویداد معتبری چون بازی‌های المپیک در بهترین شرایط روحی و روانی مسابقه داده و نتایج مورد نظر را بگیریم.

این قهرمان کارته افزود: از فرصت المپیکی شدن کاراته برای مدال‌آوری ایران استفاده می‌کنیم. تک تک اعضای کاروان سختی‌های تمرین را به جان می‌خرند تا در نهایت مردم شاد شوند و نسبت به اینکه مردم از نتایج قهرمانان خود احساس غرور می‌کنند و شاد می‌شوند ما هم  نسبت به این علاقمندی‌ها احساس مسوولیت داریم و بیشترین تلاش را خواهیم کرد.

وی حمایت فدراسیون را در راستای آماده‌سازی کاراته ایران برای حضور در بازی‌های المپیک ستود و گفت:  قول مدال نمی‌دهم اما جامعه کاراته بدون شک با بالاترین تلاش به کار خود برای عزت و سربلندی ورزش ایران ادامه خواهد داد.

عباسعلی وضعیت زنان کاروان ورزشی ایران را هم خوب توصیف کرد و اظهار داشت: شکی نیست که زنان ایران به پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای رسیده‌اند و اکنون نیز می‌توانند موجبات سربلندی جامعه ورزش را در المپیک رقم بزنند.

کد مطلب: 738
 
 
پربیننده ترین ها