خواسته‌ی تمام زنان جهان از همسرانشان

تاریخ انتشار : يكشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ساعت ۱۲:۰۴
Share/Save/Bookmark
زنان خواسته‌هایی از همسرانشان دارند که اگر مردان به این خواسته‌ها و انتظارات توجه کنند می‌توانند مرد ایده آل همسرشان باشند.
 
عصر بانوان:
اگر پای درد و دل برخی از خانم‌ها بنشینید، متوجه می‌شوید که آن‌ها از عدم توجه همسر به خواسته هایشان گله‌مند هستند. عدم آگاهی مرد نسبت به خواسته و نیاز‌های روحی و جسمی زن منجر به ایجاد مشکلاتی در زندگی آنان می‌شود.
نیاز‌ها و خواسته‌های خانم‌ها با هم متفاوت هستند، اما آن‌ها خواسته زیاد و عجیبی از شریک زندگی شان ندارند. برآوردن این نیاز‌ها و خواسته‌های مشترک زنان که در این بخش از نمناک آورده ایم، برای آقایان کار سختی نیست. اگر می‌خواهید برای همسرتان یک مرد رویایی باشید و یا اینکه اگر دوست دارید دل خانمی را به دست آورید، با ادامه این بخش همراه شوید.

خواسته‌های زنان از مردان در زندگی

مردانی که شخصیت و توانایی‌های او توجه می‌کنند
تفاوت اندکی در مغز مردان و زنان وجود دارد و مغز آنان شبیه به هم است. تفاوت در رفتار زنان و مردان و طرز برخورد آن‌ها با مسائل به علت تاثیراتی است که اجتماع بر آن‌ها گذاشته است. تفاوت‌های بارزی که بین زن و مرد وجود دارد از ساختار مغز ما سرچشمه نمی‌گیرد. برای برخورد با هر فردی لازم است به شخصیت و توانایی‌های او توجه نماییم.

مردانی که خشن نیستند
اگر فکر می‌کنید زنان مردان خشن را جذاب‌تر می‌دانند در اشتباه هستید، زیرا خام‌ها به طرف مردانی جذب می‌شوند که مهربان باشند. آن‌ها ممکن است گاهی به سمت آقایان جدی جذب شوند، اما هیچ گاه این آقایان را برای زندگی بلند مدت خود انتخاب نمی‌کنند. ازدواج و زندگی با آقایان عبوس و نامهربان به احتمال زیاد از روی ترس و اجباراست نه از روی علاقه.

مردانی که از خود بیش از حد تعریف نمی‌کنند
خانم‌ها پس از توجه به ظاهر و به دست آوردن شناخت نسبی جذب آقایانی خواهند شد که خود را آنچنان که هستند نشان می‌دهند. آن‌ها از مردانی که مدام از خودشان تعریف می‌کنند، خوششان نمی‌آید. آن‌ها می‌دانند هر کس عیب و نقصی دارد بنابراین تعریف و اغراق در آن توی ذوق طرف مقابل می‌زند.

مردانی که تیپ مناسبی دارند
خانم‌ها همانطور که خود به طرز لباس پوشیدنشان اهمیت می‌دهند، جذب آقایان شیک پوش نیز می‌شوند و فرقی نمی‌کند مردان چه نوع لباسی را بپوشند، به هر حال هر کس سلیقه‌ای دارد، معمولا آنچه خانم‌ها به آن اهمیت می‌دهند تمیز بودن پوشش آقایان است، زیرا هیچ فردی ظاهر شلخته و کر و کثیف را دوست ندارد. کفش‌های کثیف و شلوار‌های پاره جذابیتی ندارد پس درست تیپ بزنید و سعی کنید لباس‌های تمیز و هماهنگ بپوشید تا بتوانید دل زن مورد نظرتان را به دست آورید.

مردانی که متوجه تفاوت آن‌ها می‌شوند
خانم‌ها آقایانی را دوست دارند که آن‌ها را متفاوت‌تر از باقی خانم‌ها ببینند و بر روی ویژگی خاص آنان تاکید کنند. مثلا برداشت خانم‌ها از جملاتی مانند «من زن‌ها را می‌پرستم» یا «به نظر من خانم‌ها بهتر از آقایانند» یا حتی «من زن‌ها را دوست دارم» که آقایان می‌گویند این است که مخاطب او تمام زن‌ها هستند، نه یک شخص خاص. پس عشقتان را با دیگر خانم‌ها مقایسه نکنید و جمع نبندید.

مردانی که استقلال آن‌ها را به رسمیت می‌شناسند
خانم‌ها پس از ازدواج نیز دوست دارند تا حدودی مستقل باشند بنابراین آن‌ها از مردانی که یکسره به پر و پای آن‌ها می‌پیچند و انتظار دارند همه امور زندگی همسرشان را به دست بگیرند بیزارند پس به اسم ازدواج همسرتان را محدود نکنید و استقلال او را نگیرید.

مردانی که با آرایش مشکلی ندارند
دلیل آرایش بسیاری از خانم‌ها جلب توجه آقایان نیست چرا که خانم‌ها برای به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر آرایش می‌کنند. خانم‌ها زمانی که آرایش می‌کنند، می‌توانند ارتباط بهتر و موثرتری برقرار کنند. خانم‌هایی که همسرشان نمی‌گذارد آرایش کنند از او دلگیر می‌شوند. آرایش تا حدی که چهره عوض نشود و موجب گناه نگردد اشکال ندارد.

مردانی که تفکرات عصر حجری ندارند
خانم‌ها از آقایانی که به آن‌ها نگاه تحقیر آمیز دارند متنفرند. برخی از آقایان مانند مردان زمان جاهلیت زنان را ضعیف می‌دانند در صورتی که اگر به اطراف خود نگاه کنند زنانی را می‌بینند که مانند کوه استوار هستند و تنهایی و بدون نیاز به کسی یک زندگی را اداره می‌کنند.

پیش از این عنوان کردیم که خانم‌ها دوست دارند گاهی لباس‌های روشن و جیغ بپوشند، هنگام ناراحتی گریه کنند یا مثل یک مرد در بیرون از خانه حضور داشته باشند. احساسی بودن آن‌ها دلیل بر ضعفشان نیست بنابراین آن‌ها از مردانی که آن‌ها را ضعیف و وابسته می‌دانند، بیزارند.

مردانی که نیاز مالی آن‌ها را تامین می‌کنند
خانم‌ها مردانی را دوست دارند که بتوانند خرج زندگی را بدون نیاز به حمایت کسی تامین کنند تا آن‌ها در زندگی بیشتر احساس آرامش نمایند و از نظر مالی در امان بمانند.

مردانی که شجاعت معذرت خواهی را دارند
خانم‌ها دوستدار مردانی هستند که اشتباه خود را می‌پذیرند و شجاعت معذرت خواهی را دارند. آن‌ها از مردانی که متکبر هستند و به هیچ وجه در صورت خطا به آن اعتراف نمی‌کنند و در زندگی اهل گذشت نیستند، متنفرند.

مردانی که عشقشان را سزاوار بهترین‌ها می‌دانند
خانم‌ها عاشق مردانی هستند که به عشقشان اهمیت می‌دهند و آن‌ها را شایسته و سزاوار بهترین‌ها می‌دانند و کمک به همسر را بالاتر از رسیدگی به سرگرمی‌هایی مثل تماشای مسابقات ورزشی می‌دانند، اشتباهات همسرشان را می‌بخشند و او را متهم نمی‌کنند.
کد مطلب: 708
 
 
پربیننده ترین ها