رئیس بسیج جامعه زنان مطرح کرد

محور برنامه‌های بسیج زنان در دهه فجر/دستاوردهای انقلاب برای زنان

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ساعت ۱۱:۱۳
Share/Save/Bookmark
رئیس بسیج جامعه زنان گفت: محور اصلی برنامه های بسیج زنان در دهه فجر امسال، تبیین دستآوردهای انقلاب اسلامی برای زنان و خانواده است.
 

عصر بانوان:

مینو اصلانی، درباره برنامه‌های بسیج جامعه زنان در ایام دهه مبارک فجر گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ایام دهه فجر، برنامه‌های سازمان با رویکرد تبیین دستاوردهای انقلاب برای زنان و خانواده برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: به همین منظور در تمامی مراکز استان‌ها ویژه برنامه‌هایی در قالب همایش‌های تبیین این دستاوردها با همکاری پایگاه‌های بسیج استان‌ها برگزار شده و تا پایان دهه نیز ادامه خواهد داشت. در این مراسم‌ها نیز از بانوان فرهیخته در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و غیره تجلیل می‌شود.

اصلانی با اشاره بر برگزاری رویداد «بانوی فرهیخته» نیز توضیح داد: این رویداد روز گذشته با همکاری بسیج دانشجویی و بسیج زنان در مجتمع فرهنگی_ علمی ۱۳ آبان برگزار شد. در این مراسم از ۱۵ بانوی فرهیخته، تعدادی از خانواده‌های شهدا و خانواده یکی از شهدای ارامنه نیز تجلیل شد.

رئیس بسیج جامعه زنان، برگزاری رویداد و جشن‌های مختلف در سطح پایگاه‌های بسیج سطح کشور را از دیگر برنامه‌های بسیج خواند و بیان کرد: بانوان بسیجی به صورت گسترده نیز در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

اصلانی با اعزام زنان بسیجی به مناطق سیل زده و محروم، ابراز داشت: همزمان با این ایام، بانوان بسیجی برای خدمت رسانی به مناطق محروم و سیل زده رفته و به هموطنان کمک رسانی می‌کنند. عمده کمک رسانی‌ها نیز در قالب کمک به سیل زدگان و ارائه خدمات مشاوره و حمایت‌های روانی از آسیب دیدگان سیل است.

وی با اشاره به روز رحلت حضرت ام البنین (س) نیز یادآور شد: همزمان با شهادت این بانوی بزرگوار، برنامه گسترده ای برای دیدار با مادران شهید در سطح کشور اجرا خواهد شد. در این طرح نیروهای بسیجی به دیدار مادران شهدا در استان‌ها و شهرهای مختلف خواهند رفت.

کد مطلب: 696
 
 
پربیننده ترین ها